Печать

Краматорська міська рада офіційний сайт

06.07.2020 13:32

Додаток

до рішення виконкому міської ради

01.07.2020 № 526

 

                                                                                 СКЛАД

                                                  Батьківської ради міста Краматорська


№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Найменування закладу дошкільної або загальної середньої освіти
1 Азарова Оксана Олегівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 «Ведмежатко» загального типу Краматорської міської ради
2 Антіпова Анастасія Олександрівна Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Краматорської міської ради Донецької області
3 Баль Віктор Васильович Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 31 Краматорської міської ради Донецької області
4 Бибко Роман Миколайович Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 88 «Катюша» комбінованого типу Краматорської міської ради
5 Білоброва Юлія Петрівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 68 «Білочка» комбінованого типу Краматорської міської ради
6 Борщ Ольга Володимирівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 82 «Чомучка» комбінованого типу Краматорської міської ради
7 Бровко Вікторія Валентинівна Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 23 Краматорської міської ради Донецької області
8 Бурсак Дар’я Геннадіївна Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області
9 Волкова Ганна Анатоліївна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 39 «Струмочок» комбінованого типу Краматорської міської ради
10 Денисенко Ольга Володимирівна Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 19 Краматорської міської ради Донецької області
11 Доманова Альона Анатоліївна Краматорська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів № 13 Краматорської міської ради Донецької області
12 Жирнова Вікторія Вікторівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 97 «Веселка» комбінованого типу Краматорської міської ради
13 Іванов Олександр Олександрович Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 24 Краматорської міської ради Донецької області
14 Іванченко Марина Віталіївна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8 «Усмішка» загального типу Краматорської міської ради
15 Кайсина Наталя Володимирівна Краматорський заклад загальної середньої освіти № 22 з профільним навчанням імені Миколи Миколайовича Крупченка Краматорської міської ради Донецької області
16 Килосова Юлія Євгенівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 48 "Світлячок" компенсуючого типу Краматорської міської ради
17 Кібісова Вікторія Валеріївна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 47 «Берізка» компенсуючого типу Краматорської міської ради
18 Кригіна Тетяна Анатоліївна Ліцей № 35 імені Валентина Шеймана Краматорської міської ради Донецької області
19 Куцан Альона Олександрівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 67 «Сонячний» загального типу Краматорської міської ради
20 Ладика Яна Миколаївна Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 9 Краматорської міської ради Донецької області
21 Лішик Анна Олександрівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 92 «Червоні вітрила» загального типу Краматорської міської рад
22 Лугова Оксана Анатоліївна Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 26 Краматорської міської ради Донецької області
23 Ляшевська Ірина Миколаївна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 75 «Барвінок» загального типу Краматорської міської ради
24 Мовчан Марина Ігорівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 49 «Казка» комбінованого типу Краматорської міської ради
25 Морохіна Наталія Олександрівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 56 «Сонечко» загального типу Краматорської міської ради
26 Нікулочкіна-Козієнко Ольга Ігорівна Краматорська українська гімназія Краматорської міської ради Донецької області
27 Одаренко Лариса Вікторівна Економіко-гуманітарний ліцей № 8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області
28 Пилипенко Ірина Сергіївна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 53 "Забава" комбінованого типу Краматорської міської ради
29 Плескачова Надія Олександрівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 51 «Голубок» комбінованого типу Краматорської міської ради
30 Плюшко Світлана Анатоліївна Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 11 Краматорської міської ради Донецької області
31 Прийменко Ірина Олександрівна Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 25 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області
32 Рижак Олексій Павлович Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 34 «Перлина» загального типу Краматорської міської ради
33 Самойленко Анна Юріївна Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2 Краматорської міської ради Донецької області
34 Свиридова Ганна Володимирівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 11 «Яблунька» комбінованого типу Краматорської міської ради
35 Сидоренко Юлія Олександрівна Краматорська Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 33 Краматорської міської ради Донецької області
36 Слободян Наталія Вікторівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 91 «Лісова казка» комбінованого типу Краматорської міської рад
37 Сокіл Тетяна Іванівна Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 20 Краматорської міської ради Донецької області
38 Суходольська Ольга Миколаївна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 64 «Пролісок» загального типу Краматорської міської ради
39 Царьова Олена Володимирівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 96 «Білосніжка» загального типу Краматорської міської ради
40 Чуприна Олена Вікторівна Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Краматорської міської ради Донецької області
41 Шаповалова Майя Іванівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 72 «Снігуронька» загального типу Краматорської міської ради
42 Шушайло Анна Вадимівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 9 «Пушкарьонок» комбінованого типу Краматорської міської ради
43 Яресько Євгеній Сергійович Краматорський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 32 - дошкільний навчальний заклад) Краматорської міської ради

Ви можете знайти цю сторінку за адресою: http://www.krm.gov.ua/print/article/951