Печать

Краматорська міська рада офіційний сайт

Порядок денний засідань Краматорської міської ради

24.06.2012 23:30


Питання,

що виносяться на III засідання 11 - ої сесії 

Краматорської міської ради VI скликання

28.11.2011 р.

10-00
Доповідач: Несвітаєв Андрій Павлович - голова Краматорської міської виборчої комісії


1. Про інформацію Краматорської міської виборчої комісії.
Доповідач: Листопад Олексій Петрович - голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою, інформованості населення


2. Про план роботи міської ради на I півріччя 2012 року.


3. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 26.01.2011 №4/VI-1 “Про структуру, загальну чисельність міської ради та її виконавчих органів.”
Доповідач: Боярський Юрій Іванович - голова постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності


4. Про міський бюджет на 2012 рік.


5. Про затвердження основних заходів розвитку освіти на 2012 рік.


6. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту в місті Краматорську на 2012-2016 роки.
Доповідач: Бондаренко Володимир Григорович - голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, упровадження енергозберігаючих технологій


7. Про внесення доповнення до Переліку об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Краматорська, затвердженого рішенням міської ради від 31.08.2010 № 38/V-30.
Доповідач:Шацький Сергій Петрович - голова постійної комісії з питань транспорту та зв’язку, охорони навколишнього природнього середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування


8. Про затвердження Положення про сплату єдиного податку для фізичних осіб – підприємців на території міста Краматорська.


9. Про затвердження Програми попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру на 2012 рік.
Доповідач: Купріков Михайло Григорович - голова постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури та спорту


10. Про затвердження Програми соціального захисту населення на 2012-2014 роки.


11. Про затвердження Програми профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД у місті на 2012-2013 роки.


12. Про затвердження заходів, спрямованих на соціальний захист населення міста у галузі охорони здоров’я на 2012 рік.


13. Про затвердження Заходів з подолання епідемії туберкульозу в м. Краматорську на 2012 рік.


14. Про внесення змін у рішення міської ради від 14 12.2011 «11/VI-70 «Про передачу нерухомого та рухомого майна, обладнання та інших матеріальних цінностей лікувально-профілактичних закладів міста до комунальних закладів «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 м. Краматорська» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Краматорська».
Доповідач: Стадніченко Віталій Вікторович - голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва


15. Про створення Служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури, затвердження загальної чисельності Краматорської міської ради та положення про Службу містобудівного кадастру


16. Про припинення права користування земельними ділянками у зв’язку з добровільною відмовою.


17. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування


18. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою.


19. Про передачу земельної ділянки у постійне користування.


20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки в оренду.


21. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам.


22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель.


23. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності фізичній особі-підприємцю Щетініну Валерію Павловичу.


24. Про поновлення договорів оренди землі у зв'язку з закінченням строку користування.


25. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель.


26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для гаражного будівництва.


27. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.12.2009 №32/V-37 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд»


28. Про внесення змін до рішення міської ради від 25.11.2009 №31/V-38 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, садівництва»


29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенння земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства.


30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва.


31. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності товариству з обмеженою відповідальністю «Тамара».


Питання,

що виносяться на засідання 8 - ої сесії 

Краматорської міської ради VI скликання

31.08.2011 р.
Доповідач: Рибальченко Ігор Іванович - начальник Краматорського МВ ГУМВС України в Донецькій області


1. Про результати діяльності Краматорського МВ ГУМВС України в Донецькій області з боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку у місті за 6 місяців 2011 року
Доповідач: Листопад Олексій Петрович - голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою, інформованості населення


2. Про внесення доповнень до положення про управління житлового та комунального господарства Краматорської міської ради, затвердженого рішенням Краматорської міської ради від 30.03.2011 № 5/VI-21.


3. Про клопотання по нагородженню Почесною грамотою та Грамотою Донецької обласної ради працівників ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод».


4. Про клопотання по нагородженню Грамотою Донецької обласної ради працівника ПАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування».
Доповідач: Панков Віктор Андрійович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради


5. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська за перше півріччя 2011 року.
Доповідач: Боярський Юрій Іванович - голова постійної комісії з питань соціально – економічного роз-витку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності


6. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перше півріччя 2011 року.


7. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 29.12.2010 № 3/VІ -12 «Про міський бюджет на 2011 рік».


8. Про надання комунальному виробничому підприємству „Краматорська тепломережа” Краматорської міської ради згоди на відкриття кредитної лінії та надання в іпотеку нежилих приміщень, що належать територіальній громаді.


9. Про звільнення батьків від плати за утримання дітей в школі-інтернаті № 3.


10. Про звільнення від сплати судового збору ПАТ «по газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз» Краматорське управління по газопостачанню та газифікації.


11. Про внесення змін до розділу «Фізична культура та спорт» Заходів щодо забезпечення виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2011рік, затвердженої рішенням міської ради від 30.03.2011 № 5/VI – 22.


12. Про внесення змін до Програми попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на 2011 рік, затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2010 № 3/VI-7.


13. Про безкоштовну передачу вугілля відділом охорони здоров'я відділу культури і туризму.


14. Про надання матеріальної допомоги мешканцям міста.
Доповідач: Полупан Іван Іванович - заступник голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, упровадження енергозберігаючих технологій


15. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт огорожі приватного сектору по вул. Орджонікідзе від вул. Горького до шляхопроводу через Артемівський переїзд».


16. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт зелених насаджень п вул. Орджонікідзе від вул.Дніпропетровська до розворотного кільця тролейбусу».


17. Про внесення змін до рішення міської ради від 08.06.2011 № 6/VI-69 «Про надання згоди ВАТ „Краматорський завод важкого верстатобудування» на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Краматорська майна гуртожитку по вул. Дніпропетровській, 9»


18. Про безоплатну передачу зупиночних пунктів до статутного фонду КП «КТТУ».


19. Про надання згоди КМУ «Міська лікарня № 2» на безоплатну передачу до статутного фонду КП «ДРУАС» автотранспортного засобу.


20. Про безоплатну передачу фонтану по вул. Двірцева, 36 в районі КДЦ «НИКА» до статутного фонду КП «ДРУАС».


21. Про надання дозволу ПОГ «Краматорське УПП УТОС» на демонтаж аварійної будівлі колишньої школи № 16 по вул. Свободи, 8.


22. Про внесення доповнень в додаток до Програми благоустрою міста на 2008-2011 роки, затвердженої рішення міської ради від 14.11.2007 № 15/V-13.


23. Про зарахування вартості невід'ємних поліпшень орендованого майна комунальної власності в рахунок заборгованості з орендної плати.
Доповідач: Михайлов Ігор Володимирович - заступник голови постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури та спорту


24. Про затвердження Заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів у місті Краматорську на 2012-2015 роки.


25. Про внесення змін до міської цільової програми «Цукровий діабет» на 2010 – 2013 роки, затвердженої рішенням міської ради від 18.12.2009 № 32/V-24.
Доповідач: Палагута Віктор Дмитрович - заступник голови постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва


26. Про розгляд протесту прокурора м. Краматорська від 22.07.2011 № 57-3960 вих-11 на рішення міської ради від 23.06.2010 № 37/V-23 «Про розміщення малих архітектурних форм та укладення договорів особистого строкового сервітуту».


27. Про виділення земельних часток (паїв) у натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території ТОВ «Агрофірма «Степове» (колишнього КСП ім. Крупської).


28. Про виділення земельних часток (паїв) у натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території колишнього КСП “Веселий”.


29. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 08.06.2011 №6/VІ-55 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду для ведення особистого селянського господарства.


30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства.


31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва.


32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель.


33. Про припинення права оренди та постійного користування земельними ділянками садовим товариствам та передачу громадянам земельних ділянок безоплатно у власність для ведення садівництва.


34. Про передачу у власність та в оренду земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель.


35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.


36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення фермерського господарства.


37. Про припинення права користування земельними ділянками у зв’язку з добровільною відмовою.


38. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку.


39. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування.


40. Про передачу земельної ділянки в оренду.


41. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування.


42. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.


43. Про внесення змін до п.п. 1.2. рішення міської ради від 08.12.2010 № 2/VІ-24 «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування».


44. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності фізичній особі Павенку Рувіму Олександровичу.


45. Про поновлення договорів оренди землі у зв'язку з закінченням строку користування.


46. Про скасування п.п. 4.3. рішення міської ради від 31.08.2004 № 20/IV-23 «О прекращении права пользования земельными участками, утверждении проекта землеустройства по отводу земельного участка и передаче земельных участков в аренду в связи с переходом права собственности на здания и сооружения»


47. Про внесення змін в рішення міської ради від 26.01.2011 № 4/VІ-82 «Про затвердження заходів на 2011 рік щодо виконання Програми „Створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення у місті Краматорську на 2008-2011 рр”, затвердженої рішенням міської ради від 14.05.2008 № 19/V-33».
Ви можете знайти цю сторінку за адресою: http://www.krm.gov.ua/print/article/50