• Президент України
  • Верховна рада
  • Урядовий портал
  • енергоефективність
  • Донецька ОДА
  • Донецкий областной совет
  • Донецький обласний контактний центр
  • Національної дитячої «гарячої лінії»
  • Асоціація міст України
  • Донецька обласна служба зайнятості
  • Державний реєстр виборців
  • Веб-портал електронних послуг

Оновлено 04.04.2020 07:42

                                               Список кандидатів

до складу Батьківської ради міста Краматорська, які братимуть участь в установчих зборах


№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Найменування закладу дошкільної або загальної середньої освіти
1 Азарова Оксана Олегівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 «Ведмежатко» загального типу Краматорської міської ради
2 Антіпова Анастасія Олександрівна Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Краматорської міської ради Донецької області
3 Баль Віктор Васильович Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 Краматорської міської ради Донецької області
4 Бибко Роман Миколайович Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 88 «Катюша» комбінованого типу Краматорської міської ради
5 Білоброва Юлія Петрівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 68 «Білочка» комбінованого типу Краматорської міської ради
6 Борщ Ольга Володимирівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 82 «Чомучка» комбінованого типу Краматорської міської ради
7 Бровко Вікторія Валентинівна Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Краматорської міської ради Донецької області
8 Бурсак Дар’я Геннадіївна Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області
9 Волкова Ганна Анатоліївна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 39 «Струмочок» комбінованого типу Краматорської міської ради
10 Горобченко Олена Миколаївна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 84 «Дельфінчик» комбінованого типу Краматорської міської ради
11 Гутник Вікторія Ігорівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 60 «Журавлик» комбінованого типу Краматорської міської ради
12 Денисенко Ольга Володимирівна Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Краматорської міської ради Донецької області
13 Доманова Альона Анатоліївна Краматорська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів № 13 Краматорської міської ради Донецької області
14 Жирнова Вікторія Вікторівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 97 «Веселка» комбінованого типу Краматорської міської ради
15 Житкова Світлана Олександрівна Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Краматорської міської ради Донецької області
16 Іванов Олександр Олександрович Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Краматорської міської ради Донецької області
17 Іванченко Марина Віталіївна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8 «Усмішка» загального типу Краматорської міської ради
18 Кайсина Наталя Володимирівна Краматорський заклад загальної середньої освіти № 22 з профільним навчанням імені Миколи Миколайовича Крупченка Краматорської міської ради Донецької області
19 Килосова Юлія Євгенівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 48 "Світлячок" компенсуючого типу Краматорської міської ради
20 Кібісова Вікторія Валеріївна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 47 «Берізка» компенсуючого типу Краматорської міської ради
21 Кононова Ірина Сергіївна Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Краматорської міської ради Донецької області
22 Кригіна Тетяна Анатоліївна Ліцей № 35 імені Валентина Шеймана Краматорської міської ради Донецької області
23 Кутня Світлана Сергіївна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 5 «Світ казок» комбінованого типу Краматорської міської ради
24 Куцан Альона Олександрівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 67 «Сонячний» загального типу Краматорської міської ради
25 Ладика Яна Миколаївна Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Краматорської міської ради Донецької області
26 Лішик Анна Олександрівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 92 «Червоні вітрила» загального типу Краматорської міської рад
27 Лугова Оксана Анатоліївна Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Краматорської міської ради Донецької області
28 Ляшевська Ірина Миколаївна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 75 «Барвінок» загального типу Краматорської міської ради
29 Михеєнко Анжелу Геннадіївну Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 37 "Малюк" загального типу Краматорської міської ради
30 Мовчан Марина Ігорівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 49 «Казка» комбінованого типу Краматорської міської ради
31 Морохіна Наталія Олександрівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (Ясла-садок) № 56 «Сонечко» загального типу Краматорської міської ради
32 Нікулочкіна-Козієнко Ольга Ігорівна Краматорська українська гімназія Краматорської міської ради Донецької області
33 Одаренко Лариса Вікторівна Економіко-гуманітарний ліцей №8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області
34 Пилипенко Ірина Сергіївна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 53 "Забава" комбінованого типу Краматорської міської ради
35 Плескачова Надія Олександрівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 51«Голубок» комбінованого типу Краматорської міської ради
36 Плюшко Світлана Анатоліївна Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Краматорської міської ради Донецької області
37 Прийменко Ірина Олександрівна Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області
38 Рижак Олексій Павлович Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 34 «Перлина» загального типу Краматорської міської ради
39 Самойленко Анна Юріївна Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Краматорської міської ради Донецької області
40 Свиридова Ганна Володимирівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 11 «Яблунька» комбінованого типу Краматорської міської ради
41 Сидоренко Юлія Олександрівна Краматорська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 Краматорської міської ради Донецької області
42 Сироватка Ганна Анатоліївна Краматорська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 28 Краматорської міської ради Донецької області
43 Слободян Наталія Вікторівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 91 «Лісова казка» комбінованого типу Краматорської міської рад
44 Сокіл Тетяна Іванівна Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Краматорської міської ради Донецької області
45 Суходольська Ольга Миколаївна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 64 «Пролісок» загального типу Краматорської міської ради
46 Трізна Дар'я Олександрівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 80 «Сніжок» комбінованого типу Краматорської міської ради
47 Удоденко Сергій Вікторович Краматорський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 6 - дошкільний навчальний заклад Краматорської міської ради"
48 Цариценко Андрій Юрійович Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 15 «Веснянка» загального типу Краматорської міської ради
49 Царьова Олена Володимирівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 96 «Білосніжка» загального типу Краматорської міської ради
50 Чуприна Олена Вікторівна Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Краматорської міської ради Донецької області
51 Шаповалова Майя Іванівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 72 «Снігуронька» загального типу Краматорської міської ради
52 Шушайло Анна Вадимівна Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 9 «Пушкарьонок» комбінованого типу Краматорської міської ради
53 Яресько Євгеній Сергійович Краматорський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 - дошкільний навчальний заклад) Краматорської міської ради

459 переглядів

Print

Пошук на сайтi



Календар новин


  • інвест паспорт_eng
  • Контакт центр
  • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
  • СБУ Інформує
  • Петиції
  • Громадський бюджет
  • бджет-візуалізація
  • ОСББ
  • Фондсоц страхування
  • Програм
  • Портал відкритих даних
  • Безоплатна правова допомога
  • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
  • Реєстрація документів на субсідію
  • Пільги учасникам АТО
  • Інформанція для переселенців
  • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?