• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • енергоефективність
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Асоціація міст України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг

Оновлено 14.08.2013 12:21

ПЛАН роботи міської ради на 2013р.

I ПІВРІЧЧЯ

II ПІВРІЧЧЯ
Додаток

до рішення міської ради

від 26.12.2012 № 22/VI-67ПИТАННЯ, ЩО ВНОСЯТЬСЯ НА РОЗГЛЯД

засідань сесій міської ради I півріччя


↑ На верх№ п/п Назва питання Строк проведення Відповідальні
1 Про затвердження списку спортсменів на отримання стипендії в 2013 році та її розмір. січень Гончаренко О.В., Купріков М.Г.- голови постійних комісій, Караван М.С.-заст. міського голови, відділ молоді та спорту
2 Про надання пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою січень Гончаренко О.В. - голова постійної комісії, Панков А.В. – заст. міського голови, управління праці та соціального захисту населення.
3 Про призначення муніципальної щомісячної стипендії особам, яким виповнилось 100 і більше років. січень Гончаренко О.В., Купріков М.Г. -голови постійних комісій, Караван М.С., Панков А.В. – заст. міського голови, управління праці та соціального захисту населення.
4 Про надання муніципальної щомісячної стипендії учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів I – IV рівнів акредитаціїації з числа дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа. січень Гончаренко О.В., Купріков М.Г. -голови постійних комісій, Караван М.С., Панков А.В. – заст. міського голови, управління праці та соціального захисту населення
5 Про затвердження заходів на 2013 рік щодо виконання державних, обласних, регіональвиконання державних, обласних, регіональних програм розвитку культури та туризму на 2011-2015 роки, затверджених рішенням міської ради від 08.12.2010 № 2/VI-21. січень Гончаренко О.В., Купріков М.Г.- голови постійних комісій, Караван М.С., Панков А.В. – заст. міського голови, відділ культури і туризму.
6 Про використання відділом культури і туризму міської ради коштів від здачі в оренду майна. січень Гончаренко О.В. - голова постійної комісії, Панков А.В. – заст. міського голови, відділ культури і туризму.
7 Про звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради у 2012 році. лютий Листопад О.П. – голова постійної комісії, Румянцев О.М. – заступник міського голови, управління економіки
8 Про виконання програми природоохоронних заходів, що фінансуються за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього середовища, за 2012 рік. лютий Гончаренко О.В., Шацький С.П. - голови постійних комісій, Румянцев О.М. заст. міського голови,. управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища
9 Про затвердження програми природоохоронних заходів, що фінансуються за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього середовища на 2013 рік. лютий Гончаренко О.В., Шацький С.П.-голови постійних комісій, Панков А.В., Румянцев О.М. – заст. міського голови управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища
10 Про закріплення вулиць та окремих дільниць міста для прибирання у весняно-літній період. лютий Бондаренко В.Г. - голова постійної комісії, Безсонний А.О. –заступник міського голови, управління житлового та комунального господарства.
11 Про результати діяльності Краматорського МВ ГУМВС України в Донецькій області з боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку у місті за 2012 рік. лютий Листопад О.П. – голова постійної комісії, міський відділ внутрішніх справ.
12 Про стан законності у м. Краматорську, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури у місті за 2012 рік. лютий Листопад О.П. – голова постійної комісії, прокуратура міста Краматорська
13 Про перейменування комунального закладу культури міського палацу культури ім. Леніна Краматорської міської ради в центр культури і дозвілля «Старе місто» та внесення змін до статуту. лютий Купріков М.Г.- голова постійної комісії, Караван М.С. – заст. міського голови, відділ культури і туризму.
14 Про перейменування міського українського концертного ансамблю «Краматорські дівчата» в театр пісні «Краматорські дівчата та хлопці» та створення комунального закладу театр пісні «Краматорські дівчата та хлопці» з правом юридичної особи та затвердження статуту. лютий Купріков М.Г.- голова постійної комісії, Караван М.С. – заст. міського голови, відділ культури і туризму.
15 Про виконання програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська за 2012 рік, затвердження програми економічного та соціального розвитку міста на 2013 рік та основних напрямів розвитку на 2013 і 2014 роки березень Гончаренко О.В. - голова постійної комісії, Панков А.В.– заступник міського голови, управління економіки
16 Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2012 рік. березень Гончаренко О.В.- голова постійної комісії, Панков А.В. – заступник міського голови, фінансове управління
17 Про внесення змін до Положення про щорічну разову премію міської ради обдарованим школярам, затвердженого рішенням міської ради від 25.07.2007 №13/V-31. квітень Купріков М.Г.-голова постійної комісії, Караван М.С. – заступник міського голови, управління освіти
18 Про затвердження генерального плану м. Краматорська травень Листопад О.П., Стадниченко В.В. – голови постійних комісій, Румянцев О.М. – заступник міського голови, управління містобудування та архітектури
19 Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за I квартал 2013 року. травень Гончаренко О.В.- голова постійної комісії, Панков А.В. – заступник міського голови, фінансове управління.
20 Про план роботи міської ради на II півріччя 2013 року. червень Голови постійних комісій, Борсук А.М. – секретар ради, відділ роботи з депутатами
21 Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2013 рік» за потребою протягом півріччя Гончаренко О.В. - голова постійної комісії, Панков А.В. – заступник міського голови, фінансове управління.
22 Про перерозподіл коштів для утримання установ бюджетної сфери за потребою протягом півріччя Гончаренко О.В - голова постійної комісії, Панков А.В. – заступник міського голови, фінансове управління.
23 Про надання пільг з держмита за потребою протягом півріччя Гончаренко О.В - голова постійної комісії, Панков А.В. – заступник міського голови, фінансове управління.
24 Про затвердження переліку об'єктів міської комунальної власності, які підлягають продажу. за потребою протягом півріччя Бондаренко В.Г.–голова постійної комісії, Безсонний А.О. – заст. міського голови, управління житлового та комунального господарства.
25 Про затвердження переліку об'єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації. за потребою протягом півріччя Бондаренко В.Г.–голова постійної комісії, Безсонний А.О. – заст. міського голови, управління житлового та комунального господарства.
26 Про передачу майна на баланс комунальних підприємств. за потребою протягом півріччя Бондаренко В.Г. – голова постійної комісії, Безсонний А.О. – заст. міського голови, управління житлового та комунального господарства.
27 Внесення змін та доповнень до Програми реформування та розвитку житлово – комунального господарства м. Краматорська на 2010-2014 роки. за потребою протягом півріччя Бондаренко В.Г. - голова постійної комісії, Безсонний А.О. –заступник міського голови, управління житлового та комунального господарства.
↑ На верх
Додаток

до рішення міської ради

від 24.07.2013 № 29/VI-1ПИТАННЯ, ЩО ВНОСЯТЬСЯ НА РОЗГЛЯД

засідань сесій міської ради II півріччя


↑ На верх№ п/п Найменування питання Дата проведення Відповідальні
1. Про результати діяльності Краматорського МВ ГУМВС України в Донецькій області з боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку у місті за перше півріччя 2013 року. серпень Листопад О.П. – голова постійної комісії, міський відділ внутрішніх справ.
2. Про стан законності у м. Краматор -ську, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури у місті за перше півріччя 2013 року. серпень Листопад О.П. – голова постійної комісії, прокуратура міста Краматорська
3. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за I півріччя 2013 року. серпень Гончаренко О.В. – голова постійної комісії, Панков А.В. – заст. міського голови, фінансове управління.
4. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за перше півріччя 2013 року. вересень Гончаренко О.В., Листопад О.П., Бондаренко В.Г., Шацький С.П., Стадниченко В.В., Купріков М.Г. – голови постійних комісій, Панков А.В. – заст. міського голови, відділ економіки та регуляторної політики.
5. Про внесення змін до розділу «Охорона навколишнього природного середовища «Програми економічного та соціального розвитку м. Краматорська на 2013 рік.» серпень-вересень Шацький С.П., Гончаренко О.В. – голови постійних комісій, – Румянцев О.М. - заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
6. Про внесення змін до Програми природоохоронних заходів, що фінансуються за рахунок міського фонду охорони навколишнього природного середовища, на 2013 рік. вересень-жовтень Шацький С.П., Гончаренко О.В. – голови постійних комісій, – Румянцев О.М. - заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
7. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2013 року. жовтень-листопад Гончаренко О.В. – голова постійної комісії, Панков А.В. – заст. міського голови, фінансове управління.
8. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2014 рік. грудень Листопад О.П. – голова постійної комісії, Панков А.В. – заст. міського голови, відділ економіки та регуляторної політики
9. Про затвердження заходів спрямованих на соціальний захист населення міста у галузі охорони здоров'я на 2014 рік. листопад-грудень Купріков М.Г., Гончаренко О.В..- голови постійних комісій, Караван М.С. – заступник міського голови, відділ охорони здоров'я.
10. Про затвердження заходів щодо профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД у м. Краматорську на 2014-2015 роки. листопад-грудень Купріков М.Г., Гончаренко О.В..- голови постійних комісій, Караван М.С. – заступник міського голови, відділ охорони здоров'я.
11. Про затвердження міської програми «Цукровий діабет» на 2014-2017 роки. листопад-грудень Купріков М.Г., Гончаренко О.В..- голови постійних комісій, Караван М.С. – заступник міського голови, відділ охорони здоров'я.
12. Про звільнення служби у справах дітей від сплати держмита. грудень Гончаренко О.В., Купріков М.Г.- голови постійних комісій, Караван М.С. – заступник міського голови, служба у справах дітей.
13. Про затвердження Програми підтримки місцевих засобів масової інформації на 2014 рік. грудень Гончаренко О.В., Листопад О.П. – голови постійних комісій, Борсук А.М. –секретар міської ради.
14. План роботи Краматорської міської ради на I-ше півріччя 2014 року. грудень Гончаренко О.В., Листопад О.П., Бондаренко Ю.І., Шацький С.П., Стадниченко В.В., Купріков М.Г. – голови постійних комісій, Борсук А.М. –секретар міської ради, відділ роботи з депутатами.
15. Про затвердження Статуту територіальної громади міста Краматорська. грудень Листопад О.П. – голови постійних комісій, Борсук А.М. –секретар міської ради.
16. Про міський бюджет на 2014 рік. Після прийняття Закону України «Про державний бюджет на 2014р Гончаренко О.В. – голова постійної комісії, Панков А.В. – заст. міського голови, фінансове управління.
17. Про внесення доповнень до плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік. за потребою протягом півріччя Листопад О.П. – голова постійної комісії, Панков А.В. – заст. міського голови, відділ економіки та регуляторної політики.
18. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2013 рік , затвердженої рішенням міської ради від 27.03.2013 № 25/VI-5 за потребою протягом півріччя Гончаренко О.В. – голова постійної комісії, Панков А.В. – заст. міського голови, відділ економіки та регуляторної політики.
19. Про внесення змін та доповнень до міського бюджету на 2013 рік. за потребою протягом півріччя Гончаренко О.В.. – голова постійної комісії, Панков А.В. – заст. міського голови, фінансове управління.
20. Про надання пільг з держмита за потребою протягом півріччя Гончаренко О.В. – голова постійної комісії, Панков А.В. – заст. міського голови, фінансове управління.
21. Про надання матеріальної допомоги мешканцям міста. за потребою протягом півріччя Гончаренко О.В. – голова постійної комісії, Панков А.В. – заст. міського голови, відділ роботи з депутатами.
22. Про затвердження переліку об'єктів міської комунальної власності, які підлягають приватизації. за потребою протягом півріччя Бондаренко В.Г. – голова постійної комісії, Безсонний А.О. – заст. міського голови, управління житлового та комунального господарства.
23. Про затвердження переліку об'єктів міської комунальної власності, які підлягають продажу. за потребою протягом півріччя Бондаренко В.Г. – голова постійної комісії, Безсонний А.О. – заст. міського голови, управління житлового та комунального господарства.
24. Про передачу житлових комплексів на баланс об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. за потребою протягом півріччя Бондаренко В.Г. – голова постійної комісії, Безсонний А.О. – заст. міського голови, управління житлового та комунального господарства.
25. Про передачу майна на баланс комунальних підприємств. за потребою протягом півріччя Бондаренко В.Г. – голова постійної комісії, Безсонний А.О. – заст. міського голови, управління житлового та комунального господарства
26. Про внесення змін та доповнень до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Краматорська на 2010-2014 роки. за потребою протягом півріччя Бондаренко В.Г. – голова постійної комісії, Безсонний А.О. – заст. міського голови, управління житлового та комунального господарства
27. Про поновлення договорів оренди землі у зв'язку з закінченням строку користування. за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.- голова постійної комісії, Румянцев О.М.– заступник міського голови, управління регулю вання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок у оренду . за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. – заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища
29. Про затвердження детальних планів території міста Краматорська. за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. – заступник міського голови, управління містобудування та архітектури
30. Про затвердження плану зонування території міста Краматорська. за потребою протягом піврічч Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. – заступник міського голови, управління містобудування та архітектури
31. Про припинення права користування земельними ділянками у зв'язку з добровільною відмовою. за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. –заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
32. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування. за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. –заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
33. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. –заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
34. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок у постійне користування. за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. –заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу земельних ділянок у постійне користування. за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. –заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок в оренду. за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. –заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
37. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у власність та користування. за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. –заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
38. Про передачу у власність та користування земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для будівництва індивідуальних гаражів. за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. –заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
39. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і передачу у власність та користування земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для будівництва індивідуальних гаражів. за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. –заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
40. Про внесення змін до деяких рішень міської ради щодо регулювання земельних відносин. за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. –заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
41. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності. за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. –заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
42. Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності. за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. –заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
43. Про надання згоди на передачу земельної ділянки у суборенду. за потребою протягом півріччя Стадниченко В.В.– голова постійної комісії, Румянцев О.М. –заступник міського голови, управління регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.
↑ На верх5575 переглядів

Print

Пошук на сайтiКалендар новин


 • інвест паспорт_eng
 • Контакт центр
 • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • Громадський бюджет
 • бджет-візуалізація
 • ОСББ
 • Фондсоц страхування
 • Програм
 • Портал відкритих даних
 • Безоплатна правова допомога
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?