Печать

Краматорська міська рада офіційний сайт

У Краматорську відбувся семінар на тему "Єдиний внесок. Оновлена звітність. Актуальні питання"

12.10.2018 16:05

11 жовтня 2018 року платники податків Краматорська спілкувалися з податківцями та представниками Пенсійного фонду з питань нарахування, подання звітності та сплати єдиного внеску.


Семінар відкрила очільник Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області Людмила Санжура. Вона підкреслила актуальність тематики Єдиного внеску, який формує фінансові ресурси країни, необхідні для виконання державою обов’язку по соціальному захисту своїх громадян. Також зазначила, що одним з пріоритетних напрямків роботи Державної фіскальної служби є боротьба з використанням найманої праці без оформлення трудових відносин та виплатою заробітної плати у „конвертах”. Проінформувала присутніх, що в результаті активізації роботи з роботодавцями та громадськістю, в ході виконання Розпорядження КМУ від 5 вересня 2018 року № 649 «Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», відбувається бум реєстрації підприємницької діяльності та оформлення трудових відносин.


В ході зустрічі були розглянуті питання щодо законодавчої бази, яка регламентує порядок функціонування єдиного внеску в Україні, бази нарахування та розміру сплати єдиного внеску.


Приділили увагу термінам надання звітності та сплати з ЄВ для юридичних осіб за найманих працівників, відповідальністі за порушення норм Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування», про відповідальність посадових осіб відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення та про відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю відповідно до Кодексу законів про працю України. Окремо зупинились на особливостях формування та подання страхувальниками звіту за новими формами, затвердженими наказом Мінфіну України від 15.05.2018 №511.


В ході спілкування відбувся активний діалог, під час якого спеціалісти Краматорського управління ГУ ДФС та представники Управління пенсійного фонду України у м.Краматорську відповіли на запитання платників, щодо врахування кодів категорії застрахованих осіб, використання Класифікатора професій при заповненні звітності, порядку виправлення помилок в поточній звітності за попередній звітний період та інші.
Краматорське управління ГУ ДФС у Донецькій областіВи можете знайти цю сторінку за адресою: http://www.krm.gov.ua/print/news/24625