• Президент України
  • Верховна рада
  • Урядовий портал
  • енергоефективність
  • Донецька ОДА
  • Донецкий областной совет
  • Донецький обласний контактний центр
  • Національної дитячої «гарячої лінії»
  • Асоціація міст України
  • Донецька обласна служба зайнятості
  • Державний реєстр виборців
  • Веб-портал електронних послуг

СПИСОК ДЕПУТАТІВ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

Андрєєв Олег Вадимович

Андрєєв Олег Вадимович

Член постійной комісії з питань освіти та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури і спорту

Безсонний Андрій Олександрович

Безсонний Андрій Олександрович

Член постійной комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності

Бондаренко Володимир Григорович

Бондаренко Володимир Григорович

Голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності

Власенко Валерій Сергійович

Власенко Валерій Сергійович

Член постійной комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності

Гончаренко Олександр Васильович

Гончаренко Олександр Васильович

Голова постійной комісії з питань соціально – економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності

Дика Галина Олексіївна

Дика Галина Олексіївна

Член постійной комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою, інформованості населення

Єрмольченко Олександр Юрійович

Єрмольченко Олександр Юрійович

Член постійной комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва

Зеленський Сергій Леонідович

Зеленський Сергій Леонідович

Член постійной комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності

Іоффе Михайло Григорович

Іоффе Михайло Григорович

Член постійной комісії з питань освіти та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури і спорту

Кісліцина Лілія Петрівна

Кісліцина Лілія Петрівна

Член постійной комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування

Коробкін Євген Геннадійович

Коробкін Євген Геннадійович

Член постійной комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва

Купріков Михайло Григорович

Купріков Михайло Григорович

Голова постійной комісії з питань освіти та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури і спорту

Левченко Сергій Андрійович

Левченко Сергій Андрійович

Член постійной комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності

Лузгіна Ольга Іллівна

Лузгіна Ольга Іллівна

Голова постійной комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування

Малишев Олексій Юрійович

Малишев Олексій Юрійович

Член постійной комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва

Нечволода Євген Іванович

Нечволода Євген Іванович

Член постійной комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності

Ольхова Ірина Олександрівна

Ольхова Ірина Олександрівна

Член постійной комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності

Омельченко Олена Володимирівна

Омельченко Олена Володимирівна

Член постійной комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою, інформованості населення

Ошурко Денис Вікторович

Ошурко Денис Вікторович

Секретар Краматорської міської ради

Панков Віктор Андрійович

Панков Віктор Андрійович

Член постійной комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування



Перша Попередня 1 2 3 Остання


Пошук на сайтi


Подiї тижня

  • 30.03.2020

    10-00 16-00
    Прийом громадян з особистих питань
    відділи та управління міської ради
    керівники структурних підрозділів

  • 30.03.2020

    08-00 10-00
    Проведення інструктажів відповідальних чергових управління щодо організації контролю за станом техногенної і природної небезпеки на території міста, забезпечення постійної готовності до оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, реагування на звернення громадян та взаємодії з іншими черговими службами
    учбовий клас управління з питань ЦЗ
    начальник управління з питань цивільного захисту Кукочка С.В.

  • 30.03.2020

    11-00
    Засідання адміністративної комісії
    зала засідань виконкому,2 поверх
    заступник міського голови Боєвський С.О.

  • 01.04.2020

    10-00
    ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ:
    «Про хід виконання у 2019 році Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2016 № 17/VIІ-580»
    Порядок денний
    зала засідань виконкому, 3 поверх
    керуючий справами виконкому Давискиба А.М.

  • 01.04.2020

    14-00
    Засідання міської комісії по розгляду питань, пов`язаних з наданням житлових субсидій
    Порядок денний
    Управління праці та соціального захисту населення
    Начальник управління Гришичева П.В.

  • 02.04.2020

    15-00
    Засідання комісії по захисту прав дитини
    служба у справах дітей
    Заступник міського голови Люлька Ю.А

  • 03.04.2020

    10-00
    Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
    Порядок денний
    Управління праці та соціального захисту населення
    Начальник управління Гришичева П.В

  • 03.04.2020

    14-00
    Засідання міської комісії по розгляду питань, пов`язаних з наданням житлових субсидій
    Порядок денний
    Управління праці та соціального захисту населення
    Начальник управління Гришичева П.В.

Всі подiї


Календар новин


Підписатися на новини


  • інвест паспорт_eng
  • Контакт центр
  • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
  • СБУ Інформує
  • Петиції
  • Громадський бюджет
  • бджет-візуалізація
  • ОСББ
  • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
  • Фондсоц страхування
  • Програм
  • Портал відкритих даних
  • Безоплатна правова допомога
  • Центр допомоги учасникам АТО
  • Пільги учасникам АТО_2
  • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
  • Реєстрація документів на субсідію
  • Пільги учасникам АТО
  • Інформанція для переселенців
  • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?