• Президент України
  • Верховна рада
  • Урядовий портал
  • енергоефективність
  • Донецька ОДА
  • Донецкий областной совет
  • Донецький обласний контактний центр
  • Національної дитячої «гарячої лінії»
  • Асоціація міст України
  • Донецька обласна служба зайнятості
  • Державний реєстр виборців
  • Веб-портал електронних послуг

Оновлено 06.05.2020 08:10

                                           Біографічні довідки кандидатів

до складу Батьківської ради міста Краматорська, які братимуть участь в установчих зборах


Азарова Оксана Олегівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 «Ведмежатко» загального типу Краматорської міської ради


Антіпова Анастасія Олександрівна - Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Краматорської міської ради Донецької області


Баль Віктор Васильович - Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 Краматорської міської ради Донецької області


Бибко Роман Миколайович - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 88 «Катюша» комбінованого типу Краматорської міської ради


Білоброва Юлія Петрівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 68 «Білочка» комбінованого типу Краматорської міської ради


Борщ Ольга Володимирівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 82 «Чомучка» комбінованого типу Краматорської міської ради


Бровко Вікторія Валентинівна - Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Краматорської міської ради Донецької області


Бурсак Дар’я Геннадіївна - Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області


Волкова Ганна Анатоліївна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 39 «Струмочок» комбінованого типу Краматорської міської ради


Горобченко Олена Миколаївна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 84 «Дельфінчик» комбінованого типу Краматорської міської ради


Гутник Вікторія Ігорівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 60 «Журавлик» комбінованого типу Краматорської міської ради


Денисенко Ольга Володимирівна - Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Краматорської міської ради Донецької області


Доманова Альона Анатоліївна - Краматорська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів № 13 Краматорської міської ради Донецької області


Жирнова Вікторія Вікторівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 97 «Веселка» комбінованого типу Краматорської міської ради


Житкова Світлана Олександрівна - Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Краматорської міської ради Донецької області


Іванов Олександр Олександрович - Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Краматорської міської ради Донецької області


Іванченко Марина Віталіївна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8 «Усмішка» загального типу Краматорської міської ради


Кайсина Наталя Володимирівна - Краматорський заклад загальної середньої освіти № 22 з профільним навчанням імені Миколи Миколайовича Крупченка Краматорської міської ради Донецької області


Килосова Юлія Євгенівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 48 "Світлячок" компенсуючого типу Краматорської міської ради


Кібісова Вікторія Валеріївна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 47 «Берізка» компенсуючого типу Краматорської міської ради


Кононова Ірина Сергіївна - Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Краматорської міської ради Донецької області


Кригіна Тетяна Анатоліївна - Ліцей № 35 імені Валентина Шеймана Краматорської міської ради Донецької області


Кутня Світлана Сергіївна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 5 «Світ казок» комбінованого типу Краматорської міської ради


Куцан Альона Олександрівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 67 «Сонячний» загального типу Краматорської міської ради


Ладика Яна Миколаївна - Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Краматорської міської ради Донецької області


Лішик Анна Олександрівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 92 «Червоні вітрила» загального типу Краматорської міської ради


Лугова Оксана Анатоліївна - Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Краматорської міської ради Донецької області


Ляшевська Ірина Миколаївна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 75 «Барвінок» загального типу Краматорської міської ради


Михеєнко Анжелу Геннадіївну - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 37 "Малюк" загального типу Краматорської міської ради


Мовчан Марина Ігорівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 49 «Казка» комбінованого типу Краматорської міської ради


Морохіна Наталія Олександрівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (Ясла-садок) № 56 «Сонечко» загального типу Краматорської міської ради


Нікулочкіна-Козієнко Ольга Ігорівна - Краматорська українська гімназія Краматорської міської ради Донецької області


Одаренко Лариса Вікторівна - Економіко-гуманітарний ліцей №8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області


Пилипенко Ірина Сергіївна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 53 "Забава" комбінованого типу Краматорської міської ради


Плескачова Надія Олександрівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 51«Голубок» комбінованого типу Краматорської міської ради


Плюшко Світлана Анатоліївна - Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Краматорської міської ради Донецької області


Прийменко Ірина Олександрівна - Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області


Рижак Олексій Павлович - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 34 «Перлина» загального типу Краматорської міської ради


Самойленко Анна Юріївна - Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Краматорської міської ради Донецької області


Свиридова Ганна Володимирівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 11 «Яблунька» комбінованого типу Краматорської міської ради


Сидоренко Юлія Олександрівна - Краматорська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 Краматорської міської ради Донецької області


Сироватка Ганна Анатоліївна - Краматорська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 28 Краматорської міської ради Донецької області


Слободян Наталія Вікторівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 91 «Лісова казка» комбінованого типу Краматорської міської ради


Сокіл Тетяна Іванівна - Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Краматорської міської ради Донецької області


Суходольська Ольга Миколаївна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 64 «Пролісок» загального типу Краматорської міської ради


Трізна Дар'я Олександрівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 80 «Сніжок» комбінованого типу Краматорської міської ради


Удоденко Сергій Вікторович - Краматорський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 6 - дошкільний навчальний заклад Краматорської міської ради"


Цариценко Андрій Юрійович - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 15 «Веснянка» загального типу Краматорської міської ради


Царьова Олена Володимирівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 96 «Білосніжка» загального типу Краматорської міської ради


Чуприна Олена Вікторівна - Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Краматорської міської ради Донецької області


Шаповалова Майя Іванівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 72 «Снігуронька» загального типу Краматорської міської ради


Шушайло Анна Вадимівна - Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 9 «Пушкарьонок» комбінованого типу Краматорської міської ради


Яресько Євгеній Сергійович - Краматорський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 - дошкільний навчальний заклад) Краматорської міської ради

322 перегляди

Print

Пошук на сайтi


Подiї тижня

  • 01.06.2020

    08-00 10-00
    Проведення інструктажів відповідальних чергових управління щодо організації контролю за станом техногенної і природної небезпеки на території міста, забезпечення постійної готовності до оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, реагування на звернення громадян та взаємодії з іншими черговими службами
    учбовий клас міських курсів з питань ЦЗ
    начальник управління з питань цивільного захисту Кукочка С.В.

  • 01.06.2020

    11-00
    Засідання адміністративної комісії
    зала засідань виконкому,2 поверх
    заступник міського голови Боєвський С.О.

  • 03.06.2020

    10-00
    ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ:
    «Про виконання управлінням освіти делегованих повноважень органів виконавчої влади передбачених п.п.1, 4, 5, 6, 8 ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
    Порядок денний
    зала засідань виконкому, 3 поверх
    керуючий справами виконкому Давискиба А.М.

  • 04.06.2020

    09-00 12-00
    Нарада з відповідальними особами міських спеціалізованих служб цивільного захисту щодо організації роботи при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій
    учбовий клас курсів цивільного захисту
    начальник управління з питань цивільного захисту Кукочка С.В.

  • 04.06.2020

    10-00 12-00
    Засідання міської комісії з питань евакуації
    зала засідань виконкому, 2 поверх
    начальник управління з питань цивільного захисту Кукочка С.В.

  • 04.06.2020

    15-00
    Засідання комісії по захисту прав дитини
    служба у справах дітей
    Заступник міського голови Люлька Ю.А

  • 05.06.2020

    10-00
    Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
    Порядок денний
    Управління праці та соціального захисту населення
    Начальник управління Гришичева П.В

  • 05.06.2020

    11-00
    Засідання міської комісії з питань призначення державної допомоги малозабезпеченим сім`ям
    Порядок денний
    Управління праці та соціального захисту населення
    Начальник управління Гришичева П.В

  • 05.06.2020

    14-00
    Засідання міської комісії по розгляду питань, пов`язаних з наданням житлових субсидій
    Порядок денний
    Управління праці та соціального захисту населення
    Начальник управління Гришичева П.В.

Всі подiї


Календар новин


  • інвест паспорт_eng
  • Контакт центр
  • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
  • СБУ Інформує
  • Петиції
  • Громадський бюджет
  • бджет-візуалізація
  • ОСББ
  • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
  • Фондсоц страхування
  • Програм
  • Портал відкритих даних
  • Безоплатна правова допомога
  • Центр допомоги учасникам АТО
  • Пільги учасникам АТО_2
  • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
  • Реєстрація документів на субсідію
  • Пільги учасникам АТО
  • Інформанція для переселенців
  • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?