• Президент України
  • Верховна рада
  • Урядовий портал
  • Урядова телефонна
  • урядова лінія слух
  • енергоефективність
  • Мінрегіон
  • Донецька ОДА
  • Донецкий областной совет
  • Донецький обласний контактний центр
  • Національної дитячої «гарячої лінії»
  • Асоціація міст України
  • Донецька обласна служба зайнятості
  • Державний реєстр виборців
  • Веб-портал електронних послуг
  • проект ExportUA

Оновлено 18.07.2019 13:47

Список кандидатів в члени Молодіжної Ради м. Краматорськ


ПІБ

Місце навчання/роботи

1.

Бардак Анастасія Сергіївна

Студент Донецького інституту Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна Академія управління персоналом"

2.

Бардіна Алла Дмитрівна

Краматорська загальноосвітня школа I-III ступенів Краматорської міської ради Донецької області

3.

Вінницька Яна Олександрівна

Інженер-програміст II категорії Публічного акціонерного товариства "Енергомашспецсталь",  Управління інформаційних технологій.

4.

Власенко Тетяна Геннадіївна

Студентка Донецького національного медичного університету

5.

Глуховська Карина В’ячеславівна

Координатор програм ГО «Відповідальні громадяни»

6.

Гришанова Лілія Олександрівна

Студентка Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії

7.

Держевецький Віталій Володимирович

Член ГО «Асоціація молоді АО НКМЗ»

8.

Дзержинський Ігор Віталійович

Студент Донбаської державної машинобудівної академії

9.

Єлетенко Всеволод Віталійович

Студент Донбаської державної машинобудівної академії

10.

Козичева Альона Віталіївна

Студентка Донбаська національна академія будівництва і архітектури

11.

Кравченко Данило Юрійович

Студент Донбаської державної машинобудівної академії

12.

Кузнецов Аврам Володимирович 

Студент Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського

13.

Кузьмін Леонід Олександрович

Викладач Краматорського вищого професійного металургійного училища

14.

Кучер Наталія Олександрівна

Член ГО «Асоціація молоді АО НКМЗ»

15.

Лохман Наталія Михайлівна

Інструктор ГО «Асоціація молоді АО НКМЗ»

16.

Медведєва Алевтина Олександрівна

Студентка Донецького національного медичного університету

17.

Мельник Вікторія Анатоліївна

Редактор творчої групи "Тема дня" Філії публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України "Регіональна дирекція UA: Донбас".

18.

Невкритий Володимир Андрійович

Студент Донецького національного медичного університету

19.

Пономарьова Єлизавета Миколаївна

Учениця Краматорського центру професійно-технічної освіти № 47

20.

Прудивус Андрій Миколайович

Комунальне некомерційне підприємство «ЦПМСД №1» Краматорської міської ради, завідувач амбулаторії №5, лікар загальної практики-сімейний лікар

21.

Рибалко Анастасія Олександрівна

Практичний психолог управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради

22.

Ромашкевич Дмитро Сергійович

Голова правління ГО «Здоровий вибір»

23.

Сердюк Дар’я Едуардівна

Студентка Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії

24.

Сидоренко Арсеній Анатолійович

Студент Донецького національного медичного університету

25.

Сидоров Олег Володимирович

Самовисуванець

26.

Синельченко Юлія Вячеславівна

Членкиня ГО "Здоровий вибір"

27.

Соловйова Єлизавета  Михайлівна

Учениця ДНЗ Міжрегіонального вищого професійного будівельного училища

 

28.

Стельмащук Сергій Миколайович

Заступник голови правління ГО «Асоціація молоді АО НКМЗ»

29.

Токарева Аліна Олександрівна

Інспектор патріотичного виховання управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради

30.

Топчій Крістіна Андріївна

Студентка Донбаської національної академії будівництва і архітектури

31.

Трапезникова Катерина Артемівна

Студентка Краматорського коледжу технології та дизайну

32.

Цебров Віталій Сергійович

Голова правління ГО «Асоціація молоді АО НКМЗ»

33.

Янкевич Катерина Андріївна

Студентка Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського

176 переглядів

Print

Пошук на сайтi


Подiї тижня

  • 19.08.2019

    08-00 10-00
    Проведення інструктажів відповідальних чергових управління щодо організації контролю за станом техногенної і природної небезпеки на території міста, забезпечення постійної готовності до оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, реагування на звернення громадян та взаємодії з іншими черговими службами
    учбовий клас управління з питань ЦЗ
    начальник управління з питань цивільного захисту Кукочка С.В.

  • 19.08.2019

    10-00 16-00
    Прийом громадян з особистих питань
    відділи та управління міської ради
    керівники структурних підрозділів

  • 19.08.2019

    10-00
    Виставка-подорож «Незалежна і єдина будь навіки Україно!» (до Дня Незалежності)
    ДЦБ ім. О.С. Пушкіна
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 19.08.2019

    10-00
    Футбольний турнір «Кубок Старе місто» до Дня Незалежності
    Сквер Машинобудівників
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 19.08.2019

    11-00
    Засідання адміністративної комісії
    зала засідань виконкому,2 поверх
    заступник міського голови Боєвський С.О.

Всі подiї


Календар новин


Підписатися на новини


  • інвест паспорт_ua
  • інвест паспорт_eng
  • Контакт центр
  • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
  • СБУ Інформує
  • Петиції
  • ОСББ
  • бджет-візуалізація
  • Громадський бюджет
  • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
  • Фондсоц страхування
  • police
  • Я маю право
  • Програм
  • Портал відкритих даних
  • Центр допомоги учасникам АТО
  • Пільги учасникам АТО_2
  • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
  • Реєстрація документів на субсідію
  • Розрахунок субсідій
  • Пільги учасникам АТО
  • Інформанція для переселенців
  • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?