• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • енергоефективність
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Асоціація міст України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг

Оновлено 03.08.2018 15:58

До 150-річчя Краматорська

Мистецький конкурс на честь 150-річчя міста Краматорськ!


Відділ культури управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує конкурс на кращий мистецький проект – ескізи авторських об'єктів з металу (сучасних скульптур) на честь Дня Міста, що будуть встановлені в центральній частині міста.


Мета конкурсу – створити три сучасні скульптури в публічному просторі міста Краматорська, які б стали символами поєднання творчого потенціалу та промислової потужності міста, прагнення до постійного розвитку та вдосконалення, атракцією для містян та туристів.


Вже наприкінці серпня журі обере три найкращі проекти, які будуть втілені у життя до 150-річчя Краматорська.


Проекти приймаються до 20.08.2018


Правила участі за посиланням https://www.facebook.com/kramatorsksculpture/


Конкурс відеороликів «З любов'ю до рідного краю»15.03.18


Клуб Підприємців Краматорська запрошує всіх бажаючих взяти участь у конкурсі відеороликів «З любов'ю до рідного краю», який проводиться у рамках Фестивалю аматорського мистецтва імені Марії Приймаченко.


Призи переможцям:

1 місце– планшет;

2 місце– зовнішній жорсткий диск;

3 місце– зовнішній акумулятор.


Дедлайн – 10 травня.


Якщо ви любите свій рідний край та маєте певні змогу та талант донести свої теплі почуття до загалу за допомогою відео - читайте умови конкурсу та надсилайте свої роботи:goo.gl/w8kpwk.

Логотип до святкування ювілею міста обрано!


15.03.18


Шановні краматорчани! Ще раз дякуємо усім, хто надав свої пропозиції щодо створення логотипу на честь святкування 150-річчя Краматорська. Усі листи, що надійшли, були розглянуті організаційним комітетом, заступниками міського голови та, безпосередньо, міським головою Андрієм Панковим. Багато ідей виявилися цікавими та оригінальними. З них ми обрали більше 10 найактуальніших, з яких й запропонували вам, шановні краматорчани, обрати той, що найбільше до вподоби.


Зробити остаточний вибір було досить складно. Але переможця все ж таки обрали. І ми із радістю повідомляємо, що наші з вами вподобання співпали, й переможцем майже одногололсно став логотип, запропонований Ліною Мельниковою та Стасом Новіковим.


Тож відтепер Краматорськ має офіційний логотип, що використовуватиметься на всіх заходах, присвячених 150-річчю та ювілейній промо продукції.


Всім, хто хоче долучитись до свята, що триватиме протягом цього року, пропонуємо використовувати офіційний логотип при проведенні заходів. Нижче наводимо ідею, що полягла в основу обраного логотипу, та приклади його використання на різноманітних носіях та площинах.
Прес-служба

Обери разом з нами логотип до 150-річчя рідного міста!


16.02.18


Шановні краматорчани! Дякуємо всім, хто взяв участь у розробці логотипу до святкування ювілею міста. Серед ваших пропозицій були дуже цікаві, яскраві та креативні ідеї. На перший погляд - абсолютно різні, але в той же час - однаково пронизані гордістю та повагою до рідного Краматорська.


Обрати переможця - завдання не з легких. Як і обіцяли, пропонуємо вам, дорогі друзі, разом з нами шляхом голосування обрати із наданих пропозицій той логотип, що найбільше припав вам до вподоби.


Аби віддати свій голос, потрібно перейти за посиланням на офіційній сторінці Краматорської міської ради, та обрати вподобаний логотип.


Голосування триватиме до 1 березня поточного року. Лідер голосування назавжди увійде в історію міста та стане символом ювілейного року!


Тож не зволікайте та долучайтеся до голосування!


Ваша думка важлива для нас!
Прес-службаШановні мешканці Краматорська!


10.01.18


gas.jpgУ 2018 році рідному місту виповнюється 150 років. Святкові заходи триватимуть протягом усього року в усіх куточках Краматорська. Головна мета міської ради - зробити ювілейний рік яскравим та незабутнім, насиченим та цікавим. Тож ми пропонуємо і вам, шановні мешканці міста, долучитися до організації заходів, присвячених 150-й річниці від дня заснування міста, та надати свої цікаві пропозиції на електрону адресу: krm-150@krm.gov.ua. Усі ідеї будуть обов̓язково розглянуті організаційним комітетом, а найкращі та найкреативніші з них ми разом втілимо у життя.


І перше, що ми пропонуємо зробити всім охочим та зацікавленим - надати ідеї щодо створення логотипу або, безпосередньо, ескіз логотипу, який буде зображений на ювілейній та сувенірній продукції, і під яким місто відзначить свій 150-й День народження. Свої варіанти можуть надавати діти і дорослі, любителі та професіонали. Головні вимоги - логотип має бути виразним, оригінальним, універсальним та лаконічним.


Чекаємо на ваші ідеї до 1-го лютого за вищевказаною електроною адресою. Зі всіх наданих пропозицій організаційний комітет обере 5 найкращих, з яких переможця шляхом голосування оберете ви, шановні краматорчани.5823 перегляди

Print