• Президент України
  • Верховна рада
  • Урядовий портал
  • Урядова телефонна
  • енергоефективність
  • Мінрегіон
  • Донецька ОДА
  • Донецкий областной совет
  • Донецький обласний контактний центр
  • Національної дитячої «гарячої лінії»
  • Офіційний веб-сайт Головдержслужби України
  • Донецька обласна служба зайнятості
  • Державний реєстр виборців
  • Веб-портал електронних послуг
  • проект ExportUA

Оновлено 05.12.2016 10:44

С К Л А Д
робочої групи з розробки Стратегії розвитку
міста Краматорська до 2020 року



Ніконенко Світлана Євгенівна - заступник міського голови, голова робочої групи
Рубайло Ярослава Сергіївна - начальник відділу економіки та інвестицій, секретар робочої групи.
  Члени робочої групи:
Алад'єва Анна Володимирівна - представник ГО «Клуб Підприємців Краматорська» (за згодою)
Андреєва Марина Віталіївна - представник ГО «Клуб Підприємців Краматорська» (за згодою)
Барвінок Ольга Євгенівна - заступник начальника відділу культури управління з гуманітарних питань
Бахметьєва Олена Володимирівна - менеджер КП «КТТУ» (за згодою)
Беззубко Лариса Володимирівна - доктор наук з державного управління, професор кафедри економіки та менеджменту Донбаської національної академії будівництва і архітектури (за згодою)
Богачова Ірина Леонідівна - головний спеціаліст відділу споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики
Борозенцева Тетяна Валеріївна - представник ГО «Обласний Клуб Підприємців» «Наша справа» (за згодою)
Вівдич Артем Олегович - представник ГО «Східно-Українське Патріотичне Об'єднання» (за згодою)
Водолазський Юрій Олександрович - представник ГО «Обласний Клуб Підприємців» (за згодою)
Ворощук Ольга Ігорівна - представник ГО «Наш Краматорськ» (за згодою)
Гаков Сергій Олександрович - представник ГО «Центр розвитку майбутнього» (за згодою)
Городчикова Світлана Остапівна - заступник начальника управління праці та соціального захисту населення
Гребенюк Микола Григорович - Ясногірський селищний голова (за згодою)
Гридасова Світлана Володимирівна - начальник відділу адміністративних послуг
Гримайло Зінаїда Сергіївна - начальник відділу комунальних ресурсів та самоврядування контролю
Доморацька Лілія Василівна - головний архітектор проектів ТОВ «АріС» (за сумісництвом) (за згодою)
Зуяков Андрій Іванович - представник ГО «Екологія промислового регіону» (за згодою)
Іванов Олександр Олександрович - голова правління ОСББ «Паркова - 3» (за згодою)
Кірний Віктор Іванович - заступник голови Шабельківської селищної ради (за згодою)
Кісліцина Лілія Петрівна - депутат Краматорської міської ради (за згодою)
Коломійцева Оксана Миколаївна - заступник начальника управління освіти
Кондратюк Сергій Іванович - представник ГО «Обласний Клуб Підприємців» (за згодою)
Кошиль Володимир Олегович - головний бухгалтер відділення в місті Краматорськ Донецької торговельно-промислової (за згодою)
Кучеров Олег Юрійович - експерт ГО «Фонд розвитку громади»
Лисенко Юрій Миколайович - представник клубу «Руські шахмати» (за згодою)
Літвіненко Андрій Петрович - начальник відділу житлового господарства
Лютік Надія Валеріївна - заступник начальника відділу охорони здоров’я
Михайлюк Дмитро Віталійович - представник КП «Агентство інвестиційного розвитку Донецької області» (за згодою)
Настенко Марина Іванівна - головний спеціаліст комітету фізичної культури і спорту
Недоруба Марина Юріївна - представник ГО «Східно-Українське Патріотичне Об’єднання» (за згодою)
Нікулочкін Ігор В'ячеславович - Біленьківській селищний голова (за згодою)
Одаренко Лариса Вікторівна - представник ГО «Клуб Підприємців Краматорська» (за згодою)
Панасенко Людмила Михайлівна - Красноторський селищний голова (за згодою)
Полупан Іван Іванович - представник Донбаської державної машинобудівної академії (за згодою)
Романов Геннадій Володимирович - представник ГО «Рух Активних Громадян «РАЗОМ» (за згодою)
Ромашкевич Дмитро Сергійович - представник ГО «Здоровий вибір» (за згодою)
Рудич Олена Анатоліївна - головний спеціаліст управління містобудування та архітектури
Сазонова Лариса Миколаївна - представник ГО «Центр Гражданских Инициатив», «Звезда Крама» (за згодою)
Сайкова Ольга Володимирівна - завідувач сектору енергетики відділу транспорту, з'вязку та енергетики
Сергієнко Володимир Олександрович - представник ГО «Клуб Підприємців Краматорська» (за згодою)
Сергієнко Ірина Василівна - представник ГО «Клуб Підприємців Краматорська» (за згодою)
Серебрянська Маргарита Вікторівна - представник громадського союзу «Совесть» (за згодою)
Сквірська Марія Володимирівна - головний спеціаліст відділу молодіжної політики та у справах сім'ї
Смирнов Сергій Володимирович - представник громадської організації «Наш Краматорськ» (за згодою)
Тітомир Наталія Вікторівна - представник товариство захисту безпритульних тварин Благодійний Фонд «Друг» (за згодою)
Тонкошкур Оксана Олександрівна - начальник відділу взаємодії з роботодавцями Краматорського міського центру зайнятості (за згодою)
Трембач Юрій Валерійович - директор ТОВ «САТЕЛИТ СЕРВИС» (за згодою)
Фоміна Світлана Олександрівна - директор Донбаського міжрегіонального центра професійної реабілітації інвалідів (за згодою)
Чепелєва Світлана Олександрівна - представник ГО «Клуб Підприємців Краматорська» (за згодою)
Черногор Станіслав Анатолійович - представник ГО «Фонд розвитку громади» (за згодою)
Чернікова Оксана Олександрівна - директор ТОВ «Восточний проект Краматорськ» (за згодою)
Якушев Дмитро Володимирович - завідувач сектору благоустрою відділу комунального господарства

1478 переглядів

Print

Пошук на сайтi


Подiї тижня

  • 13.12.2017

    11-00
    Юридична консультація юриста Краматорської міської організації ППУ А.В. Макаричева
    МПК ім. Леоніда Бикова
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 14.12.2017

    10-00 - 12-00
    Особистий прийом громадян
    громадська приймальня, каб.1а
    заступник міського голови Ніконенко С.Є.

  • 14.12.2017

    11-00
    Мітинг з покладанням квітів до «Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»
    Стара частина міста біля МПК «Бикова» Біля закладного каменю присвяченого учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 14.12.2017

    14 - 00
    Зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з нагоди Дня ушанування ліквідаторів
    музей історії міста
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 15.12.2017

    10-00
    Засідання міської комісії з питань призначення державної допомоги малозабезпеченим сім`ям
    Порядок денний
    Управління праці та соціального захисту населення
    начальник управління Ігнатенко О.М.

  • 15.12.2017

    14-00
    Засідання міської комісії по розгляду питань, пов`язаних з наданням житлових субсидій
    Порядок денний
    Управління праці та соціального захисту населення
    начальник управління Ігнатенко О.М.

  • 16.12.2017

    13-00
    Галерея новорічних саморобок «Новорічні візерунки»
    бібліотека ім. Л.Українки
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 16.12.2017

    18.00
    Турнір з настільного тенісу
    ДЮСК «Титан», вул. Паркова,103а
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

Всі подiї


Календар новин


Підписатися на новини


  • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
  • Контакт центр
  • СБУ Інформує
  • Петиції
  • ОСББ
  • бджет-візуалізація
  • Громадський бюджет
  • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
  • police
  • Програм
  • Центр допомоги учасникам АТО
  • Пільги учасникам АТО_2
  • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
  • Реєстрація документів на субсідію
  • Розрахунок субсідій
  • Пільги учасникам АТО
  • Інформанція для переселенців
  • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?